rimorkio

Shitet nga: bekim 21 Krr 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
rimorkio.dimensionet gjatsia2.60..gjersia1.50.naltesia.1.80.nuk eshte e doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim