MAQIN PER KUBZA TE BETONIT URGJENT

Shitet nga: ISMAJL 26 Dhj 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina ndërtimi
SHESIM MAQINEN E KUBZAVE TE BETONIT DHE TE VAZEVE TE ANSOREVE KEMI 10 LLOJE TE KALLAPAVE ANSOR 2 LLOJE IJA GJASHTEKENDESH VAZO ETJ NDRRIM ME vetura dhe me kamiona 2 kubik me ndrrime me golf 5 golf 6 gjip mercedes audi bmw etj bojm ndrime me qka na kovenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim