MAQIN PER KUBZA TE BETONIT urgjent

Shitet nga: ISMAJL 29 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina ndërtimi
SHESIM MAQINEN E KUBZAVE TE BETONIT DHE TE VAZEVE TE ANSOREVE KEMI 10 LLOJE TE KALLAPAVE ANSOR 2 LLOJE IJA GJASHTEKENDESH VAZO ETJ NDRRIM ME vetura dhe me kamiona 2 kubik me ndrrime me golf 5 etjbojm ndrime me qka na kovenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim