Mercedes Vito

Shitet nga: rexhep 08 Mar 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet mercedesi diesel i vitit 1998 i ardhur nga zvicra i doganuar i homoliguar por pa rexhistruar ne ks ende ashte furga i ka karrikat mbrapa du si drrasa te likures shum praktike mblidhen kallaj edhe vnohen kallaj jan orexhinal te orixhines qeshtu e kam ble ne zvicer dhe punon shum mir por te xhitha sun i shenoje per ma shum muni me ardhee e me pa edhe ju flm per mirkuptim mos thirrni mas eres 22.h deri ne 8 te menxhesit flm. ne viber 0041787523199
flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim