Pirun 7,5T kran stapler kamion si dhe ngarkim

Shitet nga: BS 14 Sht 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pirrungritës
Shitet piruni ne gjendje shum te mir diesel
ngarkim shkarkim me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim