pirun 7.5ton ngarkim shkarkim ne gjilan

Shitet nga: bs 02 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pirrungritës
shes pirunarin me pesh 12,5ton dhe qon deri 7,5ton ,
lartesia e pirunit 3,60m kabina kurse vetum lugt 2.40m
lugt i ka te gjata rreth 2.50m

NGARKIM SHKARKIM NE RRETHINEN E KOMUNES SE GJILANIT ME MARRVESHJE

kamion shtapler pirun piruner t4 t2 t3 wv2 wv3 wv4 golf 1 golf 2 golf golf 4 golf 5


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim