Goma te Kamionav,shleperav ,bagerav prokolicav t..

Shitet nga: Labinot 27 Maj 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
Gomat i importoj nga zvicrra dhe shes me kontaktoni nese keni nevoj e ju tregoj se a i kam ato qa ju duhen .
goma i importoj gjdo muaj
kto lloj mun ti kem gjithmon :
295/80/22.5
315/70/22.5
315/80/22.5
285/70/19.5
265/70/19.5
385/55/22.5
385/65/22.5
435/50/19.5
12/r22.5
235/75/R17.5
295/60/22.5
10/R/22.5
Per prokolic transportit tbagerit i kam
10.00.20
Nese keni nevoj per goma me thirrni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim