Rimorkio miller-kiper

Shitet nga: Besnik 25 Gsh 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prekolic ne gjendje te shkelqyer pune dhe shum e ruajtur.
Bejme ndrrim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim