Bager 11 ton -03

Shitet nga: xhevat 16 Gsh 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin 11ton i ardhur nga zvicrra , ne gjendje te rregullt
viti i i prodhimit 2003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim