Bagerin 1.6ton nga zvicrra tiptop

Shitet nga: xhevat 17 Jan 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin 1.6ton nga zvicrra
ne gjendje shume te rregullt
tiptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim