Iveco me lift hidraulik

Shitet nga: Faton 08 Sht 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco daily 35s12 HDI viti 2003 2.3dizell 142000 km te garantuara me gjitha serviset e kryera rampen mbrapa hidraulik i sapoardhur nga zvicrra i pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim