Shes bagerin 1.6 ton i ardhur nga zvicrra

Shitet nga: Xhevat 14 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin 1.6 ton i ardhur nga zvicrra ne gjendje shume te rregullt dhe shume i ruajshme , tiptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim