Shes bagerin 11 ton i ardhur nga zvicrra 2003

Shitet nga: Xhevat 14 Jan 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin 11 ton i ardhur nga zvicrra
Viti i prodhimit :2003
Ne gjendje shume te rregullt.
Tiptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim