shes bagerin 11ton i ardhur nga zvicrra 2003...

Shitet nga: xhevat 10 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin 11 ton i ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte , tiptop, viti i prodhimit :2003.
qmimi super i volitshem : 24500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim