shes bagerin 11ton i ardhur nga zvicrra 2003

Shitet nga: xhevat 09 Jan 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin 11ton i ardhur nga zvicrra viti i prodhimit 2003 ne gjendje perfekte pa asnje defekt , tip top.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim