shes bagerin 11ton nga zvicrra 2003 etj

Shitet nga: xhevat 17 Jan 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin 11ton nga zvicrra
viti i prodhimit :2003
ne gjendje shume te rregullt
tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim