Bager Caretpilar 14.5T

Shitet nga: Murtez 07 Tet 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina ndërtimi
Shiten Bageri CAT 14.5T viti prodhimit 1992 me tri korpa dhe 4 goma rezerv i gatshum per pune i ardhur nga Gjermania me dogan te paguar.Bej edhe ndrrime me bager me te vogel dhe mundeni te me kontaktoni por une jam jasht ks kshtuqe mundeni mem thirr ne Viber ne ket numer +37744647522 ose +9647803447069 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim