+37744231719 + Viber

Shitet nga: Isuf 21 Gsh 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Moto-kultivatorë
Kultivator 509 Dizell Ka kto paisje dhe pak te perdorna
1) Frezen
2) Kosen
3)Plugjit
4)Mbjellesen
5)Tegat ne rrota
6)Kupaqicen
Asht me kardan4X4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim