Blej Maqina te Barit

Shitet nga: Baki 07 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Blej Maqina te Barit ne gjendje te rregullt dhe me defekt. Maqinat te rrymes me gjendje te rregullt
Blej me shumic dhe me pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim