Ansore te kabinave

Shitet nga: halim 01 Gsh 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
shi foton jan per fargusan dhe rakovic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim