KULTIVATOR 509 Bajm edhe ndrrim

Shitet nga: Bejta 31 Jan 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
*shes kultivatorin 509 diesel komplet
*komplet me gjitha paisjet percjellse;
*kultivatori 509 shume ne gjendje te mire
*prekolica
*freza qe zvoglohet dhe zgjerohet
*pllugun
*posedon fakturen e blerjes
*kultivatorin e kame prej viti 2007 dhe krejt pak kam punu me ta
*pe shes vetem qe nuk pom duhet
*pres blers serioz +37744211137
*ju garantoj per qdo sen flm
*munsi ndrrimi me vetur dhe naj kos te traktorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim