Eco-Briket KOSOVA briket nga druri i ahut

Shitet nga: Eco- Briket Kosova 16 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Eco-Briket Kosovaa

Briket per ngrohje qendrore, kamina, shporet, stufa e shume paisje tjera qe sherbejne per djegje
Briketi shihet ne fotot origjinale eshte shume ekonomik, ekologjik dhe i lehte per perdorim
Briket i cilesise se larte me kualitet te garantuar ,produkt i vendit pa shtesa kimike te demshme dhe shume kalorik .I prodhuar vetem nga druri i ahut.
Munde te perdoret per shporet , kamina , kaldaja te ndrohjes qendrore dhe shume paisje tjera per ngrohje. Produkt Bioekologjik tashme i prodhuar edhe tek ne.
1 ton briket (1000kg) eshte i barabarte (zevendeson 4 deri 5 metra dru) ....
Briketi eshte i paketuar ne 500 dhe 1000 kg ne palete si ne foto ,por munde te shitet edhe me pakice.

Prej sot Nder t'shpise edhe ne Gjilan me cmime te njejta si ne te gjitha pikat tona shitese ne tere Kosoven

044 800 242 edhe ne viber

Produkt i vendit, Kualitet i larte.
.
.

U
V

-ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim