Kamp Shtepiza

Shitet nga: Basri 11 Mar 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Gjilan
Kamp Shtepiza eshte ne gjendje te rregullt posedon sistemin e nxemjes dhe shporet me gas,frigorifer,dhom gjumi,dhom ndeje,banjo funksionale dhe para kampshtepizes tenden e vet me gjersi 1.7m dhe gjatesia njesoj me gjatesin e kamp shtepizes,ka frenimin e vet me shtypjen e biges kapse, rryma mund te shfrytzohet ne 220w dhe me bateri te vetures, eshte prodhim Zvicrran
Eshte e pa doganuar viti i prodhimit 1998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim