peugeot vivacity 49cc

Shitet nga: laurit 11 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Shes skuterin peugeot 49cc me fellne te reja dhe gomat i ka te reja. Ndrroj me naj skuter 49cc dhe me telefon iphone 5 dhe galaxy s4..Mund te me kontaktoni prej ores 1:00 deri ne ora 8:00 te mbremjes...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim