Helmeta mbrojtse per motora skia dhe biqikleta

Shitet nga: Afrim 20 Krr 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   10 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shesim helmeta modele te ndryshme permotoqikleta,biqikleta,skia etj
Ejani ne dyqanin ton dhe binduni vete qmime te arsyeshme
P.S. Keto dite kan arritur edhe shum modele te ndryshme-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim