Skoda Fabia 1.9 TDI me 130.000 KM -04 nga CH

Shitet nga: 22 Tet 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 499 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Shitet Skoda Fabia 1.9 TDI

Viti i prodhimit 18.11.2003 - Model 2004

Vetura është e sapo ardhur Nga ZVICRRA e pa vozitur ne Kosove
Vetura i Posedon Me Liber Te SERVISIT deri 190.Km ska nevoj me ju ndrru rrypi per momentin posedon vetem 129.637KM - Garantojm per KM.
Vetura 1.9 TDi 74 KW 105 PS
Vetura posedon : 5+1 : Shpejtsi
Me Shpenzime Shumm te Vogla 4.2 Litra 100 KM

Extra:
Cenzor Parkingu
Pasqyret me Rrym
4 Xhamat me rrym
Ulset me Ajer
Ulse me Nxemje
Bord Kopjuter
Guma te Reja
ESP
ABS
KLIM
2 Qilsa
CD-radio
Extrra Exsluzive
Vetura është si brenda dhe jashtë e ruajtur
Per më shum info kontaktoni në NR :

Vala n'Trip : 044579300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim