Alfa Rome dizel -04

Shitet nga: Alfa 18 Qer 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 550 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet vetura alfa Rome dizell 6 shpejtsi vetura eshte e ardhur prej zvicrres asht pa dogan vetura i Ka te gjitha serviset e kryera si Dhe e ka libren Nuk ka asnje defekt Shum e rujtshme si mrena ashtu e jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim