Rent-a-Car AutoCenter

Shitet nga: Rent-a-Car Dje 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   19 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
AutoCenter ju ofron Vetura me qera Rent-a-Car, Vetura te llojeve te ndryshme, Vetura te reja duke filluar prej 15 € për 24/h. Me Veturat e kompanis ton mund te udhtoni edhe jasht Shtetit te Republikes se Kosoves, si ne: Shqiperi, Maqedoni, Mal te zi,Greqi si dhe ne Vendet Evropiane. Veturat jan te pajisura me Kartona te Gjelbert.
“AutoCenter Rent-a-Car “ është themeluar në vitin 2012,me seli në Gjilan ,Republika e Kosovës,duke sjellur përvojën Gjermane në ofrimin e shërbimëve të qiradhënies së veturave. Fillimisht ka operuar me një flote të vogel të veturave,duke ofruar shërbime klientëve lokale.Fale punës dhe angazhimit,profesionalizmit dhe korrektësisë,për një periudhë të shkurtër kohore “AutoCenter” Rent-a-Car u zhvillua ne kompani lidere ne rajonin e Anamoraves duke ju ofruar klientëve tanë shërbime cilësore dhe efikase. Duke parë kërkesat e klientëve dhe nevojën për të pasur një flotë më të madhe dhe më të pasur,këtë vit” AutoCenter” Rent-a-Car,ka rritur numrin e veturave dhe llojllojshmërisë së tyre,duke ofruar për klientë vetura te reja,ekomomike,komode,luksoze,familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim