Audi A8 -2009

Shitet nga: Flamur 12 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Shes veturen Audi A8 S-line e vitit 2009 , 3.0 TDI 184ps.Vetura ka 187,919 kilometra , eshte e ardhur nga gjermania posedon libër servisi dhe garantojme per kilometrat dhe i ka te gjitha servisimet e kryera , eshte ne gjendje te shkelqyer. Vetura ka klime automatike dyzonale, karrike lekure, cruise control ( pilot automatik) Etj...
*Karrika Me Nxemje*
*Full Opsion*
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim