BMW X3 i sapo doganuar

Shitet nga: Gentijar Dfc 22 Krr 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
BMW X3 i sapo doganuar regjistrim 1 vit kilmtronik(funksionale)
airbag
centrall
timon servo
senzora parkingu para dhe mbrapa
komanda ne timon
Karriga te likures
tempomat etj
liber servisi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim