Citroen C5 -07 2.0 DISEL

Shitet nga: C5 21 Tet 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Vetura ne fjale ka regjistrim deri me 15 janar 2017, me vëllim te motorrit 2,0 HDI viti 2007 6 shpejtesi, klimatronik, ecp, shpenzime mesatare, vetur familjare pronari i pare ne kosovë goma te reja te dimirit senzor para dhe mbrapa, per me teper mund te na kontaktoni.
Nderrim i mundeshem me Golf5 Golf4
Viber +37745 269 269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim