Fiat Doblo 1.2 Benzin Klima -05

Shitet nga: abdylaziz 02 Jan 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   4 400 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Doblo
Shitet Fiat Doblo ne gjendje shum mir te teknike i doganuar ne maj te vitit 2016 ka regjistrim deri me 04.maj 2017.Ka 109,216km te garantuara me liber. Esht 1.2 beniz me hargjime shum te vogla.Mund te perdoret per familje dhe firma dhe posedon armortizera per ngarkes.Ka klim,abs,servo,CDplayer,dritare elektronike,ka dypar goma te veres me fellne kurse te dimrit te paperdorura me bandash.Ka rrypin dhembezor te ndrruar dhe ulen+filterat si dhe posedon bagazhin per ngarkes mbi vetur.Nuk ka nevoj per investime.Telefoni mbas ores 6, 044-816-750 kurse viber +37744-945-257 mund te kontaktoni kurdo.Bejm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim