FIAT PUNTO CABRIOLET

Shitet nga: F´-I-A-T 02 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
shitet Fiat punto 1.6 cabriolet ne gjendje shum te mir i ruajtun shum i ardhur nga Zvicra me servise te rregullta dhe kilometrazh te Garantuar
Fellne 15 shum tmira me goma tmira
hapje cabriolet extra ne Pull
Gjamat n Pull
me nje fjal fiati esht shum extra dhe i rujtum shum shum mir shitet vetem ne ket koh sa jam ne pushim ju mirpres


045 292 015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim