hummer h2

Shitet nga: hummer 16 Sht 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hummer
Modeli: H2
Shes dhe ndrroj me banes hummer h2 +fellne te veres dhe per dimer ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim