LAND ROVER FREELANDER

Shitet nga: Besi 25 Pri 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 990 EUR

Komuna: Gjilan
LAND ROVER FREELANDER
Viti i prodhimit 07-06-2000
Fuqia e motorit : 98 Hp 71 kW
Lloji i karburantit: Diesel
Shpenzimet - 6.7 L/100Km (Autostradë)
Shpenzimet - 7.7 l / 100 km (i kombinuar)
Ngjyra :E hirit metalike

>> Regjistrim deri me 26.03.2017<<

ABS
Sistem alarmi
Mbyllje qendrore (Central)
Airbag
Timon hidraulik
Dritare me rrym
KlimatizimMarshi: Manual me 5 shpejtesi
Madhësia e matorit : 2000 cc (KUBIK)
Cilindër: 4
Pesha : 1538 kg
Vetur me 5 dyer
Numri i ulëseve 5

>> Vetura osht ne gjendje te regullt (Tip top),dhe i ka gjitha servisimet e kryme,Veturen e vozit vetem 1 shofer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim