Mercedes 220 dizel -01

Shitet nga: Arben 22 Mar 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Gjilan
Mercedes C Klas,2001,i regjistrur,ka 1 vit regjistrim.

I ruajtur mire dhe ne gjendje të rregullt.

Mirëpres te interesuarit.

Ka mundësi ndërrimi me me Mercedes E klas 220,270 ose Golf 5.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim