Mercedes A 170 cdi automatik -03

Shitet nga: ilir 14 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Gjilan
shes mercedesin a clas 170 cdi automatik viti 2003 me rks deri me 05-09-2015 regjistrimi i par ne kosov vet e kom doganu ne gjendje shum te mir teknike dhe optike,me liber te sevisit kilometrat te sakta.Opsionet: klim,karrikat me nxemnje,mbyllje qendrore,abs,fellne te aluminit,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim