Mercedes Benz 190E

Shitet nga: Faton 25 Gsh 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 200 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes, Mercedes Benz 190E, Benzine 2.0,
Dokumentacion i rregullt,
Pronar qe nga viti 2000 dhe vet doganuar,
Regjistrim deri me 04-02-2017,
Viti i prodhimit 1987.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim