Nisan micra 1.5 dci vitit 2003

Shitet nga: veseli 29 Gsh 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
nisan micra 1.5 dci
viti prodhimit 2003
vetura eshte e inportuar nga zvicra dhe eshte e doganuar dhe e regjistruar 1 vit regjistrim RKS
vetura posedon dritare elktrike klim abs aibag senzora shiu etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim