Opel Astra G Special 6 Shpejtesi IRMSCHER Editi..

Shitet nga: bashka 30 Qer 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Opel Astra G Special Irmscher Edition 100 1.6 16v Benzin 6 Shpejtesi vetura posedon : Klim - Air Bag - Central - Xhamat me rryme - Abs - Dritat Xenon - Servisin e kryer komplet : Vajin - Filterat - Rrypin Dhemzor - Gurtnet - Lladnjakin e klimes me gjithe Kompresor dhe filterat e klimes - Posedon Fellne Me Goma te Reja per Dimer Gomat jane me garancion jane ble te EuroGoma kane garancion 2 vjet i doganur 2014 une jame pronari i pare ne kosove posedoj te gjitha dokumentat e doganes regjistrim ka 1 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim