Opel Vectra 2.0 -93

Shitet nga: Dritoni 09 Mar 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 400 EUR

Komuna: Gjilan
shes opel vectra 2.0 benzin ne gjendje shume te mire llamellen, drug llagerin dhe 2 zgllobat ja kom ndu te reja ,eshte ne fund te 1993 ka regjistrim deri ne fund te muajt maj te 2017 eshte ne emer tem eshte i mire per taksi, korruzion nuk ka aspak mundeni me pa edhe ne foto,nuk zhgenjeheni per asgje bej ndrrim me golf 3 dizell shtoj pare sipas nevoje. Viber +37745 658 204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim