Student

Shitet nga: Aldrin Dona Elmazi 27 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.4 16 vintillsh 2002 benzins, i doganum ka pas edhe regjistrim po e kam qlajmruar sepse ska pas kush me vozit. Dhe e kam lere ne garazhd. Eshte ne gjendje te rregullt. Qmimi eshte sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim