OPEL Zafira 2.2 DTI 7 ulëse -03

Shitet nga: Besim 08 Sht 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes OPEL Zafira 2.2 DTI viti i prodhimit 2003 , i ardhur nga Zvicrra në gjendje të shkëlqyer teknike, . Vetura posedon 7 ulëse,Klimë,xhama dhe pasqyre elektronike , tempomat,hallogenka,Libra servisi,komanda në timon,goma të reja dimri ,enterier shumë të pastërt etj
Për më shumë info. kontaktoni në nr, të telefonit :044-125-773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim