Peugeot 806

Shitet nga: ruzhdi 24 Krr 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Gjilan
shitet pezho 806 benzin+plin me atest te kryer permes diznev ne gjendje shum te mir klim-abs-centrall 5 dyer 7+1 ulese ne gjendje shum te mir teknike
Bej nderrim me Traktor 4x4 shtoj pare po ashtu me golf 4 dizell dhe mjete Pune nese me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim