Peugeot 206 -viti 2005

Shitet nga: Agim Dje 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shitet pezho 206 HDI e ardhur nga Zvicra eshte shum e ruajtur dhe shum e paster i ka gjitha opsionet viti i prodhimit eshte 2005 HARGJIME SHUM TE VOGLA DIZZELL,Homologimi dhe sigurimi i paguar dhe dogana e paguar regjistrim 1 vit i plot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim