Peugeot 206 cc 1.6 cabriolet -03

Shitet nga: Januz 21 Jan 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR   4 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
automjeti gjendet ne Gjilan esht i ardhur para 3 muj nga zvicrra ,me servisim dhe esht ne gjendje te rregullt teknike .
153000 km
te ineteresuarit mund te laimrohen dhe ne viber:+41786271432
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim