Seat Ibiza 1.9 tdi -04

Shitet nga: qani beluli 29 Nën 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
shes seat ibizen viti 2004 1.9 tdi me i te kuqe ne gjendje shum te mire i doganuar dhe i regjistruar me 28/12/2015 prejardhja prej zvicrre me 165000 mij te sigurta ne emrin tim bartja behet menjeher eshte e servisume komplet ..rrypin dhemzor uljen filterat me date 01/03/2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim