Toyota Yaris 1.4 D-4D 2007

Shitet nga: Ermir 03 Mar 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Shitet Toyota Yaris 1.4 D-4D 2007 me 3 dyr.
E servisume gjithmon ne shtepine amë "toyota" ne Itali librezen e serviseve tvulost tcertifikume, km tkalume 98.000 per momentin gjindet ne itali ne muajin mars do te jet ne kosove
Optionals:
- klim
- start&stop system me pull
- senzora te mbylljes dhe hapjes elektronike( nese ke qelsin ne gjep kur afrohesh i hapen dyert vet )
- ndrruesi i shpejtesive automatik
- isofix

Harxhime tejet ekonomike
Urban 5.4L/100km
Kombinim 4.5L/100km
Autostrad 4.0L/100km
(E vertetuar)

Goma 185/60 r15
Mbajtja dhe servisimi ekonomik
Servis inspektues qdo 15.000km
Servisi komplet qdo 30.000km
Servisi i fundit tek shtepia Toyota:
02.03.2016 - 97.750 km
kontakti fillestar vetem permes e-mail: ermirismajli93@gmail.com
çmimi sipas marrèveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim