Apart tig

Shitet nga: Apart tig 27 Sht 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet apart tig aparti eshte importuar nga austria eshte i pa perdorur i ri sherben per shum vepmrimtari dhe eshte shum mir


Audi bmw merceded opel golf ford fiat passat kadett vectra astra renault seat taureg taurant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim