Eshte shitur faleminderit merrjep

Shitet nga: florent 30 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shpojsa per montimin e mobiljeve wuerth 32mm.Bene shpuarjen ne menyre automatike ne pozit horizontale dhe vertikale.Ne pozit vertikale bene 7 shpuarje dhe ne pozit horizontale 3.ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim